Provozovatele

 

Kurz scénáristky, konzultace k filmovým scénářům, obecné porady a doplňující porady jsou provozované společností STUDIO s.r.o. a Autorským kolektivem Studio, které se zabývají filmovou scénáristkou a tvůrčím vzděláváním se zaměřením na filmovou scenáristikou a filmovou produkci.

Informace o provozovatelích:

STUDIO s.r.o.

IČO: 290 58 490

Baranova 1803/23, Praha 3 – Žižkov,

Zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, spisová značka C 163 594

Autorský kolektiv Studio

IČO: 284 80 341

Číslo bankovního účtu: 2800149355 / 2010, ve Fio bance

Kontakt:

E-mail: studioskola@hotmail.cz

Vzdělávací kurzy začali jíž od roku 2011. Nejdříve byly zaměřené na studenty, kteří chtěli studovat filmové fakulty a chystali se na přijímací zkoušky nebo na studenty, kteří byly filmovými fanoušky a chtěli natáčet filmy nebo si zvýšit své filmové znalosti. Dle našich informací byly tyto kurzy, jako takové jedinečné v České republice.

Nyní se tvůrčí kurzy soustředí na obor scenáristiky, výuku a vytvoření filmových scénářů a jejich přípravy pro následná natáčení.

Všechny kurzy, konzultace a porady probíhají z pohodlí domova prostřednictvím internetu. Tímto způsobem jsou dostupné zájemcům v celé České republice a na Slovensku. Kurzy mají vždy předem stanovené termíny, zatímco u individuálních konzultací a porad je čas flexibilní a stanovuje se dle individuální dohody.