Obecné porady

Obecné porady jsou určené pro ty, kteří mají jakékoliv dotazy tykající se scenáristiky. Dotazy si vyberete Vy a také si určité celkový obsah rozhovoru. Může jít například o tom, že si nejste jistý, z čeho by se měl skládat námět (synopse) nebo filmový obraz, popřípadě jak vytvořit zápletku či postavy nebo  jak prodat filmový scénář a další. Obsah a rozsah toho, na co se můžete ptát ohledně scenáristiky není omezený. Úroveň Vašich znalosti není důležitá. 

Může se také stát, že pracujete na scénáři a zastavili jste se u nějakého problému a nevíte, jak pokračovat. Můžeme Vám u obecné porady během rozhovoru pomoct překonat i tento problém. V takovém případě není třeba nám posílat Vaše scénáře nebo náměty.

Pokud potřebujete detailní analýzu Vašeho scénáře nebo námětu můžete využít Konzultace k filmovým scénářům.

Obecné porady jsou vždy individuální a probíhají prostřednictvím Skype nebo WhatsApp v předem stanovených termínech. Doba trvání každé porady je 1 hodina a 30 minut.

Jak to funguje?

Je zapotřebí se napřed přihlásit na obecnou poradu prostřednictvím e-mailu. V něm popíšete stručně o čem byste se rádi poradili. Obratem dostanete odpověď a časové návrhy na uskutečnění rozhovoru. Po potvrzení termínu Vám v tomto termínu zavoláme.

Na poradě se lze přihlásit prostřednictvím e-mailu studioskola@hotmail.cz.

Odměna za poradu

Odměna za obecnou poradu je 700 Kč. 

Platby se provádí na náš bankovní účet uvedený zde . Obecnou poradu lze provést po připsání Vaši platby na náš bankovní účet.

V případě dotazů neváhejte se nás obrátit!