Obecné porady

Obecné porady jsou určené pro zájemce, kteří si nejsou jistí, zda si vybrat kurz dramaturgie a scenáristiky nebo konzultaci k filmovému scénáři. Jsou dále určené pro ty, kteří mají dotazy, které nejsou obsažené ani v kurzu ani nejsou součástí konzultace k filmovému scénáři.  V takových případech si můžete vybrat tuto obecnou poradu.

Jedná se o jednotlivou hodinovou poradu, jejíž náplň, otázky a témata si tvoříte Vy. Lze probírat kterékoliv téma spojené s dramaturgií určenou pro filmové scénáře, popřípadě obecně k scenáristice, způsobu psaní nebo autorskému bloku.

Pokud se Vaše dotazy týkají teoretické problematiky dramaturgie, pak pro obecnou poradu není vůbec důležitá úroveň Vašich znalosti.

V případě, že píšete nebo máte v plánu napsat scénář a chcete se k němu stručně poradit, nehraje roli to, zda je to dílo rozepsané, dokončené nebo ještě není začaté. Pro účely obecné porady ale neposílejte Váš text k analýze, poslat text lze pouze u konzultací k filmovému scénáři.

Obecné porady jsou vždy individuální a probíhají prostřednictvím internetu použitím programu Zoom nebo Skype v předem stanovených termínech.

Jak to funguje?

Je zapotřebí se napřed přihlásit na obecnou poradu prostřednictvím e-mailu, v němž popíšete stručně, o čem byste se rádi poradili. Obratem dostanete odpověď a stanovíme konkrétní termín porady.

Na konzultaci se lze přihlásit prostřednictvím e-mailu studioskola@hotmail.cz.

V případě dotazů se neváhejte obrátit!