Doplňující porady

Doplňující porady jsou určené pouze pro stávájící studenty kurzu dramaturgie a scenáristiky a pro ty, který tento kurz jíž dokončili.

V průběhu kurzu studenti samozřejmě mají možnost se ptát na kterékoliv dotazy přímo na přednáškách. Může se ale stát, že někteří studenti chtějí individuálně rozebrat určité téma více do hloubky, vycházející například z jejich osobní zkušenosti.

Také se může stát, že se některému studentovi nepodařilo některou část látky dostatečně vyjasnit v průběhu kurzu a proto by se rad dodatečně poradil. V takovém případě se doporučuje udělat následující úkony před přihlášením na tuto doplňující poradu:

  • napřed zpracovávat domácí úkoly zadané na přednáškách. Zkušenost studentů je taková, že když hledají odpovědi během zpracování domácích úkolů, většina otázek se ujasní sama o sobě
  • pak si udělat osobní průzkum k danému tématu, například na internetu nebo v literatuře
  • pokud by ani domácí úkoly ani osobní průzkum nedali požadované výsledku, teprve potom se přihlásit na doplňující poradu.

Doplňující porady jsou vždy individuální a probíhají prostřednictvím internetu použitím programu Zoom nebo Skype v předem stanovených termínech.

Jak to funguje?

Je zapotřebí se napřed přihlásit na doplňující poradu prostřednictvím e-mailu, v němž popíšete stručně, o čem byste se rádi poradili. Obratem dostanete odpověď a stanovíme konkrétní termín porady.

Na konzultaci se lze přihlásit prostřednictvím e-mailu studioskola@hotmail.cz.

V případě dotazů se neváhejte obrátit!